Přeskočit na obsah

SVATEBNÍ DORT, KTERÝ NESPUSTÍTE Z OČÍ

Den, na jaký nikdy nezapomenete. Den, kdy se životní cesty dvou lidí spojí do jedné. Den, který prožijete se svými nejbližšími, jejich nejbližšími a možná i jejich nejbližšími. Jedinečnost tohoto dne je nevyvratitelná. Je to stresující? Rozhodně. Můžete se části tohoto stresu zbavit? Můžete!
A to tím, že jeden ze středobodů pozornosti – váš svatební dort – necháte na nás. Ať už máte do detailu vyjasněnou představu o jeho vzhledu a chuti, nebo zatím jen víte, že jeden takový potřebujete, vytvoříme pro vás tu nejlákavější a zároveň nejchutnější svatební ozdobu.
Jídlo má lidi propojovat, a naše motto je, ať si lidé ze svatby pamatují 3 „věci“ – nevěstu, ženicha a svatební dort.

Modrý svatební dort od Sorry pečeme jinak.

JDETE DO TOHO S NÁMI? ZBÝVÁ POSLEDNÍ KROK

Prostudovali jste naši svatební PDF brožuru a máte jasno, že byste na Vaší svatbě chtěli dort ze Sorrýčka?
Skvělé, není nic jednoduššího, než nám na sebe nechat kontakt pomocí formuláře níže. Uděláme vše proto, abychom se k vaší poptávce dostaly co nejdříve. Konkrétní podobu dortu už vyladíme společně.

  Svatební dort od Sorry pečeme jinak v Brně

  JAK SI OBJEDNAT NÁŠ SVATEBNÍ DORT?

  Svatební dorty Sorry, pečeme jinak jsou charakteristické svou extravagancí, a to především chuťovou. Ta jde totiž ruku v ruce s naší firemní filozofií. Přejeme si totiž, ať je váš svatební dort nezapomenutelným zážitkem a to nejen po vizuální stránce!
  Konkrétní informace o naší nabídce, cenách i o tom, jak si u nás svatební dort objednat a na co si dát pozor, naleznete v PDF brožuře, kterou si můžete stáhnout kliknutím na tlačítko hned pod textem. Pak už zbývá jen vyplnit formulář níže na této stránce – my se vám následně ozveme zpátky, abychom vaši představu doladily do nejmenšího detailu.

  Svatební dort Mirror Glaze

  SORRY, ALE TEN MERCH PROSTĚ MUSÍM MÍT

  To musím mít

  SORRY, ALE TAKOVOUHLE NABÍDKU DORTŮ JEN TAK NENAJDETE

  PROHLÉDNĚTE SI NAŠE DORTY